This is an example of a HTML caption with a link.
logo
 Çiftsan
Plastik


Our firm was established in 1995 and it provides services in Pet Shop and Hardware sector with its experience of 13 years.

Our factory is located in Firüzköy and it has a usage area of 6500m2. Our production machines numbering more than 15 are no older than 1 year in average.

In addition to this, we manufacture all of our products with state of the art and modern machines in our molding room.

A short time after its establishment, breathing new life into the hardware sector with Tool boxes, Tool sets, Crochets, as well as Pet Carrying Cases, Feed Bowls, Cat Sandboxes in Pet Shop, our company offers continuous and flawless service to its customers.
duyuru
  News-

Yeni ürünümüz Detoks matara satışa sunulmuştur.Kesinlikle kırılmaz ve koku yapmaz bir hammadde olan Polycarbondan üretilmiştir.-

Paslanmaz çelik takım çantalarmız satışa sunulmuştur.-

06-10 NİSAN 2016  CNR KIRTASİYE FUARINDA STANDIMIZI ZİYARET EDEREK BİZLERİ ONURLANDIRAN TÜM MÜŞTERİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.-

Tüm Matara ürürnlerimiz Polycarbon hammaddeden üretilmiştir.Kesinlikle kırılmaz koku yapmaz, sıcağa ve soğuya dayanıklıdır.- Paslanmaz çelik ithal 600ml ve 750ml renkli spor mataralarının satışına başladığımızı siz değerli müşterilerimizle paylaşmak isteriz.

- Kesinlikle kırılmaz ve koku yapmaz Polycarbon mataralarımız satışa sunulmuştur. 12 li teşhir kutularında sevkiyata başlamış bulunuyoruz.Siz değerli müşterilerimize duyrulur.

-

Lüx Peti elekli kedi kumluğu, şık tasarımı, kullanım rahatlığı ile ithal üründen farksız, oldukça kaliteli bir ürün olarak Pet Shop larda yerini almakta.

Siz değerli müşterilerimizin gönül rahatlığı ile satacağınız bu ürün 4 farklı renk seçeneği ile artık sizleri bekliyor.....- Mataralarımız Polycarbon hammaddeden üretilmiş olup kırılmaz ve koku yapmaz özelliğe sahiptir. 450 ml -750 ml arası rengarenk mataralarımız teşhir standlı olarak toptancı müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

-

POLİKARBONAT  ÜRÜNLERİN ÖZELLİKLERİ :

 

1- KIRILMAZ... Polikarbonat  ürünler normal kullanım şartlarında kırılmadıkları gibi sıradışı etkilere maruz kaldıklarında ( örneğin üzerinden araba geçmesi, çekiçle vurulması, mengenede sıkıştırılması vs. ) dahi kırılmazlar.Ancak zaman ve kullanım sıklığı biraraya geldiğinde kaçınılmaz olarak kırılmalara rastlanır ki bu da beklenen kullanım ömrünün kat kat üzerindedir. 

2- ÇİZİLME... Polikarbonat oldukca sert bir plastik türüdür.Dolayısı ile çizilmelere karşı diğer plastiklerden çok daha fazla dayanıklıdır.Ürünlerimizi el ile yıkadığınız sürece 1500-2000 yıkama arası bir kullanım ömrü ile kullanabilirsiniz.Bu , ortamdaki suyun sertliğine, sudaki kireç ve çökelti miktarına göre değişebilir.Ancak yinede tamamen çizilmez değildir.Sert yüzeyli ovma pedleri ile yıkamanız halinde ürünler çizilecektir. 

3- SICAKLIK DAYANIMI... Polikarbonat ürünlerimizi -40 C ile +120 C arası sıcaklıklarda rahatca kullanabilirsiniz.Bu sıcaklıktan anlaşılması gereken , ortamdaki hava sıcaklığıdır.Doğrudan alev ile temas ettirmeyiniz  , klasik fırınlarda ve mikrodalga fırınlarda kullanmayınız.Bunun haricinde derin dondurucularda , buzdolaplarında, güvenle kullanabilirsiniz.

4- GIDA ASİTLERİNE VE ALKOLE KARŞI DAYANIKLIDIR...Limon, portakal,havuç vb. meyve asitleri karşısında diğer plastikler ( örneğin PS ) şeffaflıklarını kaybederken, polikarbonat bundan etkilenmez, aynı şeffaflığını ve parlaklığını korur.Alkollü içeceklerdede aynı dayanıklılık sözkonusudur.Ancak anason a karşı dayanıksızdır.Rakı , ouzo gibi içeceklerde kullanılmamalıdır.

5- KOKU... Polikarbonat diğer plastiklerde olan özgün bir kokuya sahip değildir.Kokmaz.Aynı zamanda içine konan sıvıların kokusunuda kendinde barındırmaz.Bu sebeple dönüşümlü 19 lt. lik su ambalajlarında yanlızca polikarbonat kullanılmasına izin verilir.

6- YIKAMA… Polikarbonat ürünlerimizi elle yıkamanız önerilir.-

Paslanmaz Çift kilitli 16'' takım çantalarımız artık 5 yıl garantilidir. Yeni mega ölçüleriyle ve paslanmaz çift kilitleriyle siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.- Sarı kapak Uno serisi takım çantalarmızı satişa sunmuş bulunmaktayız.

- 3 Nolu takım çantası 29 bölmeli olarak satışa sunulmuştur.

- Paslanmaz kilitlerimiz 10 yıl süre ile garantimiz altındadır.

- Ürettiğimiz her ürünümüzün arkasındayız. Siz değerli müşterilerimizin ürünlerimizle alakalı her türlü öneri ve şikayetlerinizi titizlikle dikkate alıp değerlendiriyoruz.

- Kalite ve müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

- Her sene olduğu gibi bu yılda Matara,suluk,beslenme çantası imalat ve satışında idaalıyız.


         New Product
           Online Catalogue


Click here to view our online catalog


            Quality Certificates

    takım çantası